"Ner"

56 n

Swój rozwój w psychologii rozpoczął ponad dwanaście lat temu. Od tamtej pory bezkompromisowo pogłębiał swą wiedzę w tej dziedzinie, praktycznie wykorzystując zdobyte umiejętności z takich działów jak NLP, uwodzenie, motywacja i wszelkich pokrewnych odłamów wiedzy o ludzkiej psychologii.

Z pasją odkrywa tajniki umysłu płci przeciwnej. Jego celem jest uchylić nieba kobietom, pragnącym spędzić z nim swój czas, pomóc uwierzyć w swą niezwykłość i piękno. Przez szereg lat wypracował unikatowy styl uwodzenia i coachingu podparty sprawdzonymi technikami motywowania, kierowania, wspierania.

Jeśli szukacie przykładu na definicję – samiec Alfa – jest nim Konrad. Wrodzone zdolności przywódcze, jak i charyzma wielokrotnie udowodniły, iż jest idealnym trenerem umiejącym przekazać swe doświadczenie. To właśnie On pomoże Ci przełamać bariery i lęki, z którymi nie mogłeś sobie poradzić, uwierzyć w wielkie możliwości, jakie drzemią w Tobie. Wielu facetów boi się podejść do kobiety. W obecności Nera nie ma wymówek, przy nim będziesz w stanie robić rzeczy, na które wcześniej byś się nie odważył.

Jeśli posiadasz już doświadczenie, lub wiedzę w tej dziedzinie, Ner wskaże Ci drogę jak uskutecznić używane techniki. Nauczy Cię także jak prowadzić związki, pokazywać kobietom lepszy świat, uczyć postrzegania ich własnej wartości jeszcze bardziej i sprawiać, by czuły się przy Tobie kobieco i atrakcyjnie, jak przy mężczyźnie z ich snów.

Jednym z kluczowych czynników motywujących Konrada do przekazywania swojej wiedzy i doświadczeń, jest fakt, iż obecnie większość mężczyzn w Polsce nie potrafi wydobyć drzemiącego w nich potencjału. Winę za ten stan rzeczy ponosi programowanie społeczne którego działanie powoduje osłabianie męskiej energii oraz propagowanie zachowań nieatakycjnych dla kobiet. NeR kładzie bardzo duży nacisk na uświadamianie kursantów na temat tego pod jak wielkim wpływem manipulacjii medialno społecznej tkwią. Czas spędzony z Konradem, trwale zmienia postrzeganie świata, kobiet, mechanizmów sterujących ludzkimi zachowaniami oraz pozwala wyrwać się z psychicznego zastoju.